Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Маґістратська, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи:
понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ДПТ ДЛЯ НОВОГО БУДІВНИЦТВА СКЛАДУ ЗБЕРІГАННЯ НАСІННЯ, МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ ТА ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН ПОЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

З метою чергового розгляду містобудівної документації на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації надано оновлений проєкт «Детальний план території для нового будівництва складу зберігання насіння, мінеральних добрив та засобів захисту рослин поза межами населених пунктів Роменської міської територіальної громади за адресою: вул. Марківська, 3, с. Біловод Роменського району Сумської області». Розробник ТОВ «Компанія Геонікс». Головний архітектор проєкту Д. Гуржій.

Триває процедура підготовки до проведення обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

Всі необхідні матеріали направлені на розгляд у структурні підрозділи та служби.

На даний час завершено процедуру громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів, на що є відповідний протокол громадських слухань від 06.07.2023 р.

У складі проєкту розроблений розділ "Стратегічна екололгічна оцінка" згідно діючих норм та існує довідка про консультації.

Ознайомитися з проєктними матеріалами у друкованому вигляді можна у приміщенні управління містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації за адресою: вул. Маґістратська, 29, каб. № 46, 3 поверх.