Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Маґістратська, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи:
понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ВІДБУЛОСЯ ТРЕТЄ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ У 2023 РОЦІ

 

28 листопада 2023 року відбулося засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації. Членами обласної архітектурно - містобудівної ради розглянуто та надана оцінка розробленої проєктними організаціями містобудівної документації:

1) Проєкт «Детальний план території на земельну ділянку приватної власності площею 1,8712 га з кадастровим номером 5924788700:01:003:0151, яка розташована за межами населених пунктів на території Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області». 

Проєкт направлено на доопрацювання для внесення змін з урахуванням пропозицій під час засідання та зауважень, що викладені у висновках членів ради - представників органів державної влади, які відповідно до чинного законодавства України мають повноваження щодо розгляду містобудівної документації: Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Рекомендовано замовнику відкоригований проєкт подати на розгляд обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації повторно.

2) Проєкт«Детальний план території для нового будівництва складу зберігання насіння, мінеральних добрив та засобів захисту рослин поза межами населених пунктів Роменської міської територіальної громади за адресою: вул. Марківська, 3, с. Біловод Роменського району Сумської області».

Проєкт направлено на доопрацювання для внесення змін з урахуванням зауважень, що викладені у висновках членів ради - представників органів державної влади, які відповідно до чинного законодавства України мають повноваження щодо розгляду містобудівної документації, а саме: Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, отримати позитивні висновки від Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації у визначений законодавством термін. Відкоригований проєкт подати на розгляд обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації повторно.