Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Маґістратська, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи:
понеділок - четвер – з 8.30 до 17.30;
п’ятниця – з 8.30 до 16.15;
обідня перерва – з 12.15 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ЗАСІДАННЯ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕСТИ 20.12.2023

 

20 грудня 2023 року (о 14:00) відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації планується провести засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації у дистанційному режимі у форматі загального доступу до документів за допомогою серівісів GoogleУ порядок денний  включено розгляд наступного проекту:

Концепція розміщення багатоквартирних житлових будинків за адресою: м.Ромни, вул. Аптекарська, 3-5,, м.Ромни бульвар Шевченка, 5 та визначення поверховості.

!Увага! Засідання відбудеться в дистанційному режимі у форматі загального доступу до документів за допомогою серівісів Google Docs. Розробникам проєктів та членам консультативної ради  з питань охорони культурної спадщини доступ буде надано на вказаний вами E-mail. Інструкція із самостійної роботи у середовищі google-диск для ознайомлення викладена у папці з датою засідання ради. Велике прохання - спочатку ознайомитись з Інструкцією для запобігання зайвих питань. Голосування відбуватиметься шляхом відкриття google-таблиці та вибору клітинки навпроти власного прізвища у відповідному стовпці. Google-таблиця має вкладки, тож по кожному питанню порядку денного - окремий аркуш (лист), перемикатись між вкладками потрібно внизу вікна таблиці шляхом натискання відповідної назви (наприкалд "ПИТАННЯ 1" або "ПИТАННЯ 2") - будь ласка, будьте уважні!