Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Маґістратська, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

22 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ У ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ

 

22 червня 2023 року (о 13:00) відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації планується провести засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації у дистанційному режимі у форматі загального доступу до документів за допомогою серівісів Google DocsУ порядок денний включено розгляд таких проєктів:

1) Детальний план території, обмеженої вул. Благовіщенська, коліями станції Тростянець-Смородине, місцевим проїздом, площею 40-армії, вул. Петра Соколенка та площею Шухляєва в м. Тростянець Охтирського району Сумської області

 

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ, ОБМЕЖЕНОЇ ВУЛ. БЛАГОВІЩЕНСЬКА, КОЛІЯМИ СТАНЦІЇ ТРОСТЯНЕЦЬ-СМОРОДИНЕ, МІСЦЕВИМ ПРОЇЗДОМ, ПЛОЩЕЮ 40-АРМІЇ, ВУЛ. ПЕТРА СОКОЛЕНКА ТА ПЛОЩЕЮ ШУХЛЯЄВА В М. ТРОСТЯНЕЦЬ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Тростянецька міська рада надала для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації проєкт "Детальний план території, обмеженої вул. Благовіщенська, коліями станції Тростянець-Смородине, місцевим проїздом, площею 40-армії, вул. Петра Соколенка та площею Шухляєва в м. Тростянець Охтирського району Сумської області". Розробник ФОП Пастушенко М.В. Головний архітектор проєкту Пастушенко М.В. 

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАКРИТОГО СТУДЕНТСЬКОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ

 

Всеукраїнська громадська організація «Українська академія архітектури», відповідно до пункту 22 Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 р. №2137, оголошує про проведення «Закритого студентського бліц-конкурсу на кращу проєктну пропозицію щодо реконструкції майдану Незалежності у м.Суми» (далі Конкурс). 

Замовник конкурсу – Всеукраїнська громадська організація «Українська академія архітектури».

Організатор конкурсу – управління містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

АЛЬБОМ БЕЗБАР’ЄРНИХ РІШЕНЬ

Альбом безбар’єрних рішень – це практичний посібник для проєктувальників та архітекторів публічного простору, який рекомендує та на прикладах ілюструє, як міське середовище може бути дружнім до різних користувачів, зокрема й батьків з маленькими дітьми, людей старшого віку, людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Альбом підказує, як наші міста можуть стати дружніми до тих, хто має підвищену чутливість до світла та звуків, хто повертається із зони бойових дій і потребує реабілітації, хто після вимушеної евакуації планує повернутися додому з маленькими дітьми. 

КОНКУРС У РАМКАХ ІНІЦІАТИВИ ЮНЕСКО «ВОЛОНТЕРИ ВСЕСВІТНЬОЇ СПАДЩИНИ»

 

На розгляд Міністерства культури та інформаційної політики України надійшов лист Міністерства закордонних справ України від 15.12.2022 № 413/14-194/087-104070 щодо конкурсу проєктів у рамках ініціативи ЮНЕСКО «Волонтери всесвітньої спадщини» (копія листа додається).

Зазначена ініціатива, що була започаткована у 2008 році, направлена на залучення молоді, місцевих громад та керівників об’єктів всесвітньої спадщини до спільного розвитку інклюзивних суспільств, де Всесвітня спадщина є джерелом стійкості, людяності та інновацій.

 

ОСВІТНІЙ КУРС «ЖИТТЄСТІЙКІСТЬ МОЛОДІ В УМОВАХ КРИЗ»

 

Реальні загрози життю, страх за своїх близьких, невизначеність — сьогодні молодь щодня стикається зі складними викликами. Тому зараз важливими стають навички, що допомагають зберегти власну продуктивність під час будь-яких криз, тобто — життєстійкість.