Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 22-20-67; 22-23-01
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ПРОЕКТ СХЕМИ ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Середино-Будська районна державна адміністрація надала проект для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури "Схема планування території Середино-Будського району Сумської області" відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації. Розробник Державне підприємство "Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД". Головний архітектор проекту Старинець Р.В.

Схема планування території району - це містобудівна документація, яка визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території району. 

 

ПРОЕКТ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ АМБУЛАТОРІЇ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В С. ЧЕРНЕЧА СЛОБОДА БУРИНСЬКОГО РАЙОНУ

 

Для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури надано "Детальний план території амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Перемоги 14А на площі 3,5 га в с. Чернеча Слобода Буринського району Сумської області". Розробник ДП "Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД". Головний архітектор проекту Осипенко С.М.

Триває процедура підготовки до проведення обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

ПРОЕКТ СХЕМИ ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Великописарівська районна державна адміністрація надала проект для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури "Схема планування території Великописарівського району Сумської області" відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації. Розробник Державне підприємство "Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД". Головний архітектор проекту Старинець Р.В.

Схема планування території району - це містобудівна документація, яка визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території району. 

Завданнями схеми планування території району є:

 

25 ЖОВТНЯ ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕСТИ ДЕСЯТЕ В 2018 РОКУ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ

 

25 жовтня 2018 року відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації планується провести чергове (десяте у 2018 році) засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації. У порядок денний включено розгляд таких проектів:

1) Проект «Схема планування території Великописарівського району Сумської області».

 Замовник: Великописарівська районна державна адміністрація Сумської області.

 Розробник: ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД». 

 Доповідачі: Головний архітектор проекту Старинець Руслан Васильович.

З ВЕРЕСНЯ ВІДБУЛИСЯ СУТТЄВІ ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ДЛЯ ПРОЕКТАНТІВ ТА ЗАБУДОВНИКІВ

Чергове засідання колегії при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації відповідно до плану роботи на 2018 рік відбулося 04 жовтня 2018 року об 11.00 у приміщенні відокремленого підрозділу "Центру розвитку місцевого самоврядування" у Сумській області за адресою м. Суми, площа Незалежності, 3/1 1 -й поверх. Перше і основне питання для рогзгляду це зміни у містобудівному законодавстві, а саме: розгляд Наказу Мінрегіону № 220 від 15.08.2018 "Про затвердження Вимог до структури і формату оприлюднення