Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕСТИ 24.11.2021

 

24 листопада 2021 року (о 13:00) відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації планується провести засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації у дистанційному режимі у форматі загального доступу до документів за допомогою серівісів Google DocsУ порядок денний включено розгляд наступних проектів:

1.Реставрація пам'ятки архітектури місцевого значення Чоловічої гімназії (охор. № 65-СМ) з пристосуванням під корпус гімназії по вул. Сумській, 4 у м. Охтирка Сумської області" Коригування".

Замовник: Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради.

Виконавець: ТОВ "СІАП". 

Головний архітектор проекту: Іванцова Наталія Борисівна.. 

 

!Увага! Згідно п. 6 розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 30.03.2020 № 126-ОД «Про організацію робочого процесу в державних органах на період карантину» щодо запровадження дистанційного проведення нарад та не передбачення безпосереднього контакту з відвідувачами засідання відбудеться в дистанційному режимі у форматі загального доступу до документів за допомогою серівісів Google Docs. Розробникам проєктів та членам Консультативної ради доступ буде надано на вказаний вами E-mail. Інструкція із самостійної роботи у середовищі Google-диск для ознайомлення  викладена в розділі "Консультативні ради". Велике прохання - спочатку ознайомитись з Інструкцією для запобігання зайвих питань. Голосування відбуватиметься шляхом відкриття Google-таблиці та вибору клітинки навпроти власного прізвища у відповідному стовпці. Google-таблиця має вкладки, тож по кожному питанню порядку денного - окремий аркуш (лист), перемикатись між вкладками потрібно внизу вікна таблиці шляхом натискання відповідної назви (наприкалд "ПИТАННЯ 1" або "ПИТАННЯ 2") - будьте уважні!