Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

25 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ У ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ

 

25 листопада 2021 року (о 14:00) відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації планується провести засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації у дистанційному режимі у форматі загального доступу до документів за допомогою серівісів Google DocsУ порядок денний включено розгляд таких проєктів:

1) Про розгляд проєкту «Генеральний план з планом зонування території с. Кам’янецьке Тростянецької міської територіальної громади Охтирського району Сумської області».

Замовник:  Тростянецька міська рада.

Розробник: Фізична особа-підприємець Пастушенко Марина Вікторівна.

Доповідач: Головний архітектор проєкту Пастушенко Марина Вікторівна.

 

2) Про розгляд проєкту «Генеральний план села Байрак Роменського району Сумської області» з планом зонування території.

Замовник: Липоводолинська селищна рада Сумської області.

Розробник: Фізична особа-підприємець Пастушенко Марина Вікторівна.

Доповідач: Головний архітектор проєкту Пастушенко Марина Вікторівна.

 

!Увага! Згідно п. 6 розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 30.03.2020 № 126-ОД «Про організацію робочого процесу в державних органах на період карантину» щодо запровадження дистанційного проведення нарад та не передбачення безпосереднього контакту з відвідувачами засідання відбудеться в дистанційному режимі у форматі загального доступу до документів за допомогою серівісів Google Docs. Розробникам проєктів та членам архітектурно-містобудівної ради доступ буде надано на вказаний вами E-mail. Інструкція із самостійної роботи у середовищі google-диск для ознайомлення  викладена у розділі "Архітектурно-містобудівні ради" - "Загальна інформація". Велике прохання - спочатку ознайомитись з Інструкцією для запобігання зайвих питань. Голосування відбуватиметься шляхом відкриття google-таблиці та вибору клітинки навпроти власного прізвища у відповідному стовпці. Google-таблиця має вкладки, тож по кожному питанню порядку денного - окремий аркуш (лист), перемикатись між вкладками потрібно внизу вікна таблиці шляхом натискання відповідної назви (наприкалд "ПИТАННЯ 1" або "ПИТАННЯ 3") - будь ласка, будьте уважні!