Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

31.03.2021 ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕСТИ ЗАСІДАННЯ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ

 

31 березня 2021 року відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації планується провести засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації. У порядок денний включено розгляд таких проєктів:

1.Ремонт (реставраційний) інженерних систем будівлі гімназії (систем протипожежного захисту) у складі: системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та системи централізованого пожежного спостерігання: «Корпус № 1 Комунальної установи Сумська класична гімназія Сумської міської ради по вул. Троїцька, 3 в м. Суми» та «Корпус № 2 Комунальної установи Сумська класична гімназія Сумської міської ради по вул. Троїцька, 5 в 

 м. Суми». (Олександрівська чоловіча гімназія, охор. №2754-См; Пансіон гімназії охор. №2754/2-См, Учбовий корпус гімназії, охор. №2754/1-См).

Замовник:Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради.

Розробник: Товариство з обмеженою відповідальністю “СІТУ” .

Головний архітектор проєкту: Рєзніков С.В.

2. Нове будівництво резервуару аварійного скиду стічної води з обладнанням для виділення твердих відходів на території каналізаційно-насосної станції за адресою: м. Суми, вул. Привокзальна, 4/13.

Замовник: Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради.

Розробник: Товариство з обмеженою відповідальністю “Гольфстрім-Суми”.

Головний архітектор проєкту: Тимчук С.О.


Засідання планується розпочати о 13.00.

!Увага! Згідно п. 6 розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 30.03.2020 № 126-ОД «Про організацію робочого процесу в державних органах на період карантину» щодо запровадження дистанційного проведення нарад та не передбачення безпосереднього контакту з відвідувачами засідання відбудеться в дистанційному режимі у форматі загального доступу до документів за допомогою серівісів Google Docs. Розробникам проєктів та членам Консультативної ради доступ буде надано на вказаний вами E-mail. Інструкція із самостійної роботи у середовищі Google-диск для ознайомлення  викладена в розділі "Консультативні ради". Велике прохання - спочатку ознайомитись з Інструкцією для запобігання зайвих питань. Голосування відбуватиметься шляхом відкриття Google-таблиці та вибору клітинки навпроти власного прізвища у відповідному стовпці. Google-таблиця має вкладки, тож по кожному питанню порядку денного - окремий аркуш (лист), перемикатись між вкладками потрібно внизу вікна таблиці шляхом натискання відповідної назви (наприкалд "ПИТАННЯ 1" або "ПИТАННЯ 2") - будьте уважні!