Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ У 2021 РОЦІ

24 лютого 2021 року відбулося чергове (друге у 2021 році) засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації в дистанційному режимі у форматі загального доступу до документів на базі сервісів Googlе. Членами обласної архітектурно - містобудівної ради розглянуто та надана оцінка розробленої проєктними організаціями містобудівної документації: 

1)  «Проєкт генерального плану с. Глинськ Роменського району Сумської області».

 

Проєкт схвалено. Рекомендовано замовнику внести зміни до проєкту містобудівної документації з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради, а саме: зазначення статусу пам’яток архітектури - об’єктів культурної спадщини, вирішення питання меж населеного пункту. Відкоригований проєкт затвердити в установленому чинним законодавством України порядку.

2)  Проєкту «Генеральний план с. Білокопитове Глухівського району Сумської області».

Проєкт знято з розгляду та направлено на доопрацювання для внесення змін з урахуванням зауважень, що викладені у висновках членів ради - представників органів державної влади, які відповідно до чинного законодавства мають повноваження щодо розгляду містобудівної документації. Рекомендовано замовнику відкоригований проєкт подати на розгляд обласної архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації повторно.