Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

У СЕЛІ ІВОТ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ МОЖЕ З’ЯВИТИСЯ ТЕЛЯТНИК НА 270 ГОЛІВ

Проектне рішення детального плану території для будівництва телятника на 270 голів по вул. Радянська в с. Івот Шосткинського району схвалено на засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації 

з урахуванням внесених пропозицій та зауважень для доопрацювання. Доопрацьований проект погодити із відповідними організаціями та службами (МНС, Департамент екології, СЕС) в робочому порядку.

Проект планування території земельної ділянки розроблено з метою обгрунтування існуючої території та її комплексної реконструкції (колишньої ферми колгоспу “Прогрес”) у зв’язку з будівництвом телятника та інших сільськогосподарських будівель ТОВ “Українсько-голандська компанія” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з урахуванням існуючої містобудівної ситуації. Проектом передбачена розробка раціонального планування організації території з метою забезпечення оптимальних умов для розвитку виробництва, охорони навколишнього середовища, захисту території від небезпечних геологічних та гідрогеологічних процесів з урахуванням ефективного і комплексного використання природних, енергетичних та трудових ресурсів.

Як зазначив посадовець Олег ПАВЛЕНКО: «Запропонована робота має недоліки - майже всі члени ради під час запитань висловили своє відношення, але схвалили проектне рішення при умові доопрацювання зауважень та погодження із службами в робочому порядку».

Розміщення території відповідає схемі планування Шосткинського району. Загальна площа території в межах детального плану становить 18,6761 га, в тому числі:  тваринницьке підприємство - 15,4 га; адміністративно-побутова зона - 0,47 га; транспортно-ремонтна зона - 2,8 га.