Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ В 2020 РОЦІ

27 лютого 2020 року відбулося чергове (друге у 2020 році) засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації. Членами ради розглянуто та надана оцінка проектним розробленої проєктними організаціями містобудівної документації:

 1)  «Проєкт внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь».

Замовник: Буринська міська рада Сумського району Сумської області.

 

Розробник: ФО-П Резніков С.В., місто Суми.

Доповідач: Головний архітектор проєкту Резніков Сергій Вікторович.  

Рекомендовано замовнику унести зміни до проєкту містобудівної документації з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради, отримати позитивні висновки від Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації. Здійснити стратегічну екологічну оцінку проєкту в порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку». Розробити розділ «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони)» на особливий період.

 

2) Проєкт «Генеральний план с. Вакулки Недригайлівського району Сумської області з планом зонування території».

Замовник: Недригайлівська селищна рада Недригайлівського району Сумської області.

Розробник: ФО-П Резніков С.В., місто Суми.

Рекомендовано замовнику унести зміни до проєкту містобудівної документації з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради, а саме: передбачити на розрахунковий період території виробничої зони, місця для розміщення торгівельних закладів у розділі проєкту «Функціональне зонування територій», отримати позитивний висновок від Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, унести зміни та надати відповідь на зауваження, що надані у висновку Головного Управління Держпродспоживслужби в Сумській області, унести зміни на зауваження та пропозиції, що надані у висновку Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації.

Доповідач: Головний архітектор проєкту Резніков Сергій Вікторович.  

 

3) Проєкт «Генеральний план с. Віхове Недригайлівського району Сумської області з планом зонування території».

Замовник: Недригайлівська селищна рада Недригайлівського району Сумської області.

Розробник: ФО-П Резніков С.В., місто Суми.

Доповідач: Головний архітектор проєкту Резніков Сергій Вікторович.  

 

4) Проєкт «Генеральний план с. Луки Недригайлівського району Сумської області з планом зонування території».

Замовник: Недригайлівська селищна рада Недригайлівського району Сумської області.

Розробник: ФО-П Резніков С.В., місто Суми.

Доповідач: Головний архітектор проєкту Резніков Сергій Вікторович.  

Рекомендовано замовнику унести зміни до проєкту містобудівної документації з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради, а саме: передбачити на розрахунковий період території виробничої зони, місця для розміщення торгівельних закладів у розділі проєкту «Функціональне зонування територій», отримати позитивний висновок від Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, унести зміни на зауваження та пропозиції, що надані у висновку Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації.

 

5) Проєкт «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 3,7685 га, розташованої в адміністративних межах Попівської сільської ради Великописарівського району Сумської області (за межами населеного пункту с. Попівка) для нового будівництва зерносушильного комплексу продуктивністю 250 т/добу».

Замовник: Великописарівська районна державна адміністрація Сумської області.

Розробник: ПрАТ «Сумський Промпроєкт», місто Суми.

Рекомендовано замовнику унести зміни до проєкту містобудівної документації з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради, отримати позитивний висновок від Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, унести зміни та надати письмові роз’яснення на              зауваження та пропозиції, що надані у висновку Головного Управління Держпродспоживслужби в Сумській області, унести зміни на зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, що надані у висновку  Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації.

Доповідач: Головний архітектор проєкту Гевліч Алла Вікторівна.