Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ПРОЕКТ ВНЕСЕННЯ ЗМІН В ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН М. БУРИНЬ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПРОЕКТОМ ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. БУРИНЬ

Відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури надано "Проект внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь". Розробник ТОВ "Архітектурно-інжинірінгове бюро "Квартал". Головний архітектор проекту Рєзніков С.В.

Всі необхідні матеріали направлені на розгляд у структурні підрозділи та служби.

 

Триває процедура підготовки до проведення обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

На даний час завершено процедуру громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів при розробці проекту, на що є відповідний протокол громадських слухань від 03.04.2018 р.

В текстових матеріалах присутній звіт про стратегічну екологічну оцінку.

У складі проекту розроблений розділ інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони).Ознайомитися з проектними матеріалами у друкованому вигляді можна у приміщенні управління містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації за адресою: вул. Першотравнева, 29, каб. № 46, 3 поверх.