Департамент містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ВІДБУЛОСЯ СЬОМЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ В 2019 РОЦІ

 

24 жовтня 2019 року відбулося чергове (сьоме у 2019 році) засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації. Членами ради розглянуто та надана оцінка проектним рішенням містобудівної документації, розробленої проектними організаціями.

1) «Проект внесення змін в генеральний план с. Малий Самбір Конотопського району Сумської області з проектом плану зонування території».

Замовник: Малосамбірська сільська рада Конотопського району Сумської області.

Розробник: ФОП Резніков С.В., місто Суми.

Доповідач: Головний архітектор проекту Резніков Сергій Вікторович.

Рекомендовано замовнику унести зміни до проекту містобудівної документації з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради, отримати позитивні висновки від Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. Здійснити стратегічну екологічну оцінку проекту в порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку» та отримати позитивний висновок від Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації.  

2) «Проект внесення змін в генеральний план смт. Чупахівка Охтирського району Сумської області з планом зонування території».

Замовник: Чупахівська селищна рада Охтирського району Сумської області.

Розробник: ФОП Резніков С.В.місто Суми.

Доповідач: Головний архітектор проекту Резніков Сергій Вікторович.

Рекомендовано замовнику унести зміни до проекту містобудівної документації з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради, отримати позитивні висновки від Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, надати роз’яснення на зауваження Головного Управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Замовнику здійснити стратегічну екологічну оцінку проекту в порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку» та отримати позитивний висновок від Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації.

3) Проект «Генеральний план с. Московське Липоводолинського району Сумської області».

Замовник: Московська сільська рада Липоводолинського району Сумської області.

Розробник: ФО-П Глух В.П., місто Суми.

Доповідач: Головний архітектор проекту Золотарьова Марина Павлівна.

Рекомендовано замовнику унести зміни до проекту містобудівної документації з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради, здійснити стратегічну екологічну оцінку проекту в порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку» та отримати позитивний висновок від Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації.

4) Проект «Внесення змін до генерального плану зі зміною меж населеного пункту та плану зонування території с. Будилка Лебединського району  Сумської області».

Замовник: Будильська сільська рада  Лебединського району Сумської області. 

Розробник: ФО-П Глух В.П., місто Суми.

Доповідач: Головний архітектор проекту Золотарьова Марина Павлівна.

Рекомендовано замовнику унести зміни до проекту містобудівної документації з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради, отримати позитивний висновок від Головного Управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Замовнику здійснити стратегічну екологічну оцінку проекту в порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку» та отримати позитивний висновок від Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації.          

5) Проект «Генеральний план с. Михайлівка Лебединського району Сумської області».

Замовник: Михайлівська сільська рада Лебединського району Сумської області.

Розробник: ФО-П Глух В.П., місто Суми.

Доповідач: Головний архітектор проекту Золотарьова Марина Павлівна.

Рекомендовано замовнику унести зміни до проекту містобудівної документації з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради, надати роз’яснення на зауваження Головного Управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Замовнику здійснити стратегічну екологічну оцінку проекту в порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку» та отримати позитивний висновок від Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації.