Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 22-20-67; 22-23-01
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ПРОЕКТ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СМТ ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКЕ ТА РОЗРОБКА ГЕНПЛАНУ С. КУСТИНЕ І С. ЛЮТЕ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ

Зноб-Новгородська селищна рада середино-Будськогоського району надала для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури проект "Внесення змін до генерального плану смт Зноб-Новгородське та розробку генерального плану с. Кустине і с. Люте Середино-Будського району Сумської області". Розробник ТОВ ЛЮКО-С Головний архітектор проекту Любченко М.П.

Триває процедура підготовки до проведення обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

Всі необхідні матеріали направлені на розгляд у структурні підрозділи та служби.

У складі проекту розроблений розділ інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони) на особливий період.

На даний час вже відбулися громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів при розробці проекту, на що є відповідний протокол засідання від 14.07.2018.


Ознайомитися з проектними матеріалами у друкованому вигляді можна у приміщенні управління містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації за адресою: вул. Першотравнева, 29, каб. № 46, 3 поверх.