Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 22-20-67; 22-23-01
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ВОСЬМЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ ВІДБУЛОСЯ НАПРИКІНЦІ ЛІТА 2018 РОКУ

 

28 серпня 2018 року відбулося восьме засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації. Членами ради розглянуто та надана оцінка проектним рішенням містобудівної документації, розробленої проектними організаціями.

1) Проект «Генеральний план сіл Самотоївка, Глибне, Воропай Краснопільського району Сумської області».

Проект схвалено та рекомендовано для подальшого його затвердження за умови внесення змін з 

урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради та отримання позитивного висновку від Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

2) Проект «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 1,5000 гектарів в адміністративних межах Грунської (Гнилицької) сільської ради Охтирського району Сумської області за межами населених пунктів для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій – електростанцій з використанням енергії сонця».

Проект схвалено та рекомендовано для подальшого його затвердження за умови внесення змін з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради та отримання позитивних висновків від служб та структурних підрозділів, а саме: Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації; Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області та надати роз’яснення на зауваження та пропозиції Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

3) Проект «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 80 га для ведення індивідуального садівництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Пустовійтівської сільської ради Роменського району та обмежена автодорогою Юнаківка-Суми-Київ, межею території, на якій розташовано садівниче товариство «Засулля», межами міста Ромни  та села Герасимівка».

Проект схвалено та рекомендовано для подальшого його затвердження за умови внесення змін з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради та отримання позитивних висновків від служб та структурних підрозділів, а саме: Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації, Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

4) Проект «Генеральний план суміщений з детальним планом території села Сінне Краснопільського району Сумської області».

Проект схвалено та рекомендовано для подальшого його затвердження за умови внесення змін з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради та отримання позитивного висновку від Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

5) «Проект генерального плану с. Грунівка Краснопільського району Сумської області».

Проект схвалено та рекомендовано для подальшого його затвердження за умови внесення змін з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради та отримання позитивного висновку від Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

6) Проект «Детальний план території земельної ділянки, яка обмежена вулицями Зарічною, Яковенко, р. Бездрик та житловою забудовою, загальною площею 20,4 га, яка знаходиться в с. Бездрик Сумського району Сумської області».

Проект схвалено та рекомендовано для подальшого його затвердження за умови внесення змін з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради та отримання позитивних висновків від служб та структурних підрозділів, а саме: Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації, Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, внесення змін та надання роз’яснень на зауваження та пропозиції Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.