Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 22-20-67; 22-23-01
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

СЬОМЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ ВІДБУЛОСЯ В СЕРПНІ 2018 РОКУ

 

09 серпня 2018 року відбулося чергове засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації. Членами ради розглянуто та надана оцінка проектним рішенням містобудівної документації, розробленої проектними організаціями.

1) Ескізний проект «Ремонт (реставраційний) головного корпусу пам’ятки архітектури місцевого значення «Будинок державного банку», з заміною вікон та приєднанням до зовнішніх каналізаційних мереж (КЗ СОР «Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького») за адресою: м. Суми, площа Покровська,1».

Ескізний проект повернуто на доопрацювання. Замовнику рекомендовано розробити робочий проект реконструкції будівлі пам’ятки архітектури Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького, за адресою: м. Суми, площа Покровська, 1 відповідно до чинного законодавства, у який уключити заміну вікон існуючої будівлі, приєднання до зовнішніх каналізаційних мереж. Проект погодити з управлінням культури Сумської обласної державної адміністрації.

2) «Детальний план території земельної ділянки для будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги в с. Кияниця Сумського району Сумської області». Проект схвалено та рекомендовано для подальшого його затвердження за умови внесення змін з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради та отримання позитивних висновків від служб та структурних підрозділів.