Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 22-20-67; 22-23-01
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ШОСТЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ ВІДБУЛОСЯ НАПРИКІНЦІ ЛИПНЯ 2018 РОКУ

 

27 липня 2018 року відбулося чергове засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації. Членами ради розглянуто та надана оцінка проектним рішенням містобудівної документації, розробленої проектними організаціями.

 1) «Проект внесення змін в генеральний план с. Корабельське Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області з проектом плану зонування території».

Замовник: Чернеччинська сільська рада Охтирського району Сумської області.

Розробник: ФОП Резніков С.В., місто Суми.

Доповідач: Головний архітектор проекту Резніков С.В.

Проект схвалено та рекомендовано для подальшого його затвердження за умови внесення змін до містобудівної документації з урахуванням зауважень членів обласної архітектурно-містобудівної ради  та після затвердження проекту передати Управлінню містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації примірник проекту у паперовому та електронному вигляді.

2) «Детальний план частини території с. Кардашівка Охтирського району Сумської області загальною площею 2,8 га для розміщення амбулаторії загальної сімейної медицини».

Замовник: Чернеччинська сільська рада Охтирського району Сумської області.

Розробник: ФОП Резніков С.В., місто Суми.

Доповідач: Головний архітектор проекту Резніков С.В.

Проект схвалено та після внесення змін з урахуванням зауважень рекомендувати Чернеччинській сільській раді Охтирського району Сумської області для подальшого його затвердження.

3) «Детальний план частини території с. Мала Павлівка Охтирського району Сумської області загальною площею 10,0 га для розміщення амбулаторії загальної сімейної медицини».

Замовник: Комишанська сільська рада Охтирського району Сумської області.

Розробник: ФОП Резніков С.В., місто Суми.

Доповідач: Головний архітектор проекту Резніков С.В.

Проект схвалено та рекомендовано для подальшого його затвердження за умови внесення змін до містобудівної документації з урахуванням зауважень.

4) «Детальний план території амбулаторії базового типу в с. Коровинці Недригайлівського району Сумської області».

Замовник: Коровинська сільська рада Недригайлівського району Сумської області.

Розробник: ТОВ «Київземсервіс».                      

Доповідач: Головний архітектор проекту Дергапутський В.І.

Проект доопрацювати. Замовнику рекомендовано привести даний детальний план території у відповідність до ДБН Б.1.1-14:2012. «Склад та зміст детального плану території», зауважень членів архітектурно - містобудівної ради, висновків служб структурних підрозділів, після чого рекомендувати Коровинській сільській раді Недригайлівського району Сумської області для подальшого його затвердження.

5) «Детальний план території за межами населеного пункту с. Рябина на території Кириківської селищної ради (ОТГ) Великописарівського району Сумської області для будівництва багатоцільового складського приміщення ФГ "Апіс"».

Замовник: Великописарівська районна державна адміністрація.

Розробник: ПМП «Будівництво і землевпорядкування».

Доповідач: представник ПМП «Будівництво і землевпорядкування» Скромний О.О.

Проект відправити на доопрацювання. Рекомендовано замовнику містобудівної документації звернутися до Сумської обласної державної адміністрації для визначення державних інтересів для їх урахування під час розробки детального плану території за межами населеного пункту. Автору проекту рекомендовано доопрацювати проект відповідно до зауважень членів архітектурно - містобудівної ради, висновків від служб та структурних підрозділів.