Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 22-20-67; 22-23-01
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР НОВЕ ПОКОЛІННЯ НОРМ У БУДІВНИЦТВІ: ДБН Б.2.2.-12:2018 "ПЛАНУВАННЯ І ЗАБУДОВА ТЕРИТОРІЙ". ПЕРСПЕКТИВА РЕКОНСТРУКЦІЇ КВАРТАЛІВ

Громадська Рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України звертається з наступним.

У зв’язку з проведенням реформування правовідносин у будівельній галузі, прийняття Мінрегіоном нових ДБН, керуючись п.2.3. Розділу II Положення про Громадську раду, а також Постановою Кабінету Міністрів України № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Громадська Рада спільно з Національною спілкою архітекторів України, Конфедерацією будівельників України, Будівельною палатою 

України та Асоціацією експертів будівельної галузі проводять Всеукраїнський семінар на тему: «Нове покоління норм у будівництві: ДБН Б.2.2.-12:2018 «Планування і забудова територій». Перспектива реконструкції кварталів».

У семінарі візьмуть участь представники Мінрегіону, розробники ДБН та інших нормативно-правових актів України. На нашу думку, цей практичний захід повинен сприяти прискоренню адаптації суб’єктів господарювання та забезпеченню належного розуміння всіх аспектів та нюансів переходу до роботи у відповідності до нового законодавства.

Основною метою Всеукраїнського семінару є створення; раціональної дискусії між представниками влади, суб’єктами господарювання містобудівної діяльності, архітекторами та замовниками будівництва, в ході якої будуть отримані роз’яснення окремих положень нового ДБН Б.2.2.-12:2018 «Планування і забудова територій», а також проекту Закона України «Про реконструкцію кварталів».

У зв’язку з вищезазначеним,  просимо підтримки в організації та проведенні такого заходу з боку Сумської обласної державної адміністрації та:

-    делегувати для участі у заході представника відповідного підрозділу Сумської обласної державної адміністрації, що займається питаннями містобудування, архітектури та будівництва;

-    надати інформаційну підтримку семінару, опублікувати анонс заходу на сайті ОДА та запросити зацікавлених осіб Сумської області взяти участь у Всеукраїнському семінарі.

Захід відбудеться 12-13 липня 2018 р. за адресою: м.Київ, пр. Перемоги, 50 (Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека ім. Г.Заболотного).

Більш детальна інформація (реєстраційна форма, спікери заходу, програма, умови участі та інше) на сайті семінару за адресою: https://seminar-dbn.bitrix24.site 

Контактна особа оргкомітету:

Анастасія Мельнічук, +38 (044) 390-25-52, +38 (067) 544-11-99  

Е-mail: seminar.сbo@gmail.соm