Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 22-20-67; 22-23-01
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ОРІЄНТОВНОЮ ПЛОЩЕЮ 150,0 ГА ЗА МЕЖАМИ М. СУМИ

Для розгляду на черговому засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури згідно з планом роботи Сумської обласної державної адміністрації  надано проект "Детальний план території, а саме: земельної ділянки, орієнтовною площею 150,0 га, що обмежена продовженням вулиці Лебединської за межами міста Суми із заходу, вздовж адміністративної межі міста Суми з півночі, та земельною ділянкою очисних споруд міста Суми зі сходу, розташованої за межами населених пунктів". Розробник ТОВ "Архітектурний центр". Головний архітектор проекту Биков В.Б.

Управління містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 23.05.2018 року розпочато процедуру громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів для розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території, а саме: земельної ділянки, орієнтовною площею 150,0 га, що обмежена 

продовженням вулиці Лебединської за межами міста Суми із заходу, вздовж адміністративної межі міста Суми з півночі, та земельною ділянкою очисних споруд міста Суми зі сходу, розташованої за межами населених пунктів».

Замовник розроблення проекту містобудівної документації: Сумська обласна державна адміністрація.

Розробник: ТОВ "Архітектурний центр".

Всі необхідні матеріали направлені на розгляд у структурні підрозділи та служби.

Триває процедура підготовки до проведення обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

 

Ознайомитися з проектними матеріалами у друкованому вигляді можна у приміщенні управління містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації за адресою: вул. Першотравнева, 29, каб. № 46, 3 поверх.