Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 22-20-67; 22-23-01
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ПРОЕКТ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ С. ПРИВОКЗАЛЬНЕ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ

Шаповалівська сільська рада надала для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури "Проект внесення змін до генерального плану с. Привокзальне Конотопського району Сумської області з проектом плану зонування території» відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації. Розробник ФОП "Резніков С.В." Головний архітектор проекту Резніков С.В.

Триває процедура підготовки до проведення обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

Всі необхідні матеріали направлені на розгляд у структурні підрозділи та служби.

Громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів при розробці проекту внесення змін до генерального плану с. Привокзальне Конотопського району Сумської області відбулися, на що є відповідний протокол від 21.08.2017 року. 

         

Ознайомитися з проектними матеріалами у друкованому вигляді можна у приміщенні управління містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації за адресою: вул. Першотравнева, 29, каб. № 46, 3 поверх.