Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 22-20-67; 22-23-01
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ПРОЕКТ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ С. СПАРТАК НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Недригайлівська селищна рада надала обласній архітектурно-містобудівній раді при управлінні містобудування та архітектури згідно з планом роботи Сумської обласної державної адміністрації на черговому засіданні для розгляду проект "Генеральний план поєднаний з планом зонування окремих частин села Спартак Недригайлівського району Сумської області". Розробник Державне підприємство "Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД". Головний архітектор проекту Осипенко С.М.

 Всі необхідні матеріали направлені на розгляд у структурні підрозділи та служби.

Громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів при розробці проекту генерального плану с. Спартак Недригайлівського району Сумської області відбулися, на що є відповідний протокол від 26.12.2017 року. 

Триває процедура підготовки до проведення обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

У складі проекту розроблений розділ інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони) на особливий період.

Ознайомитися з проектними матеріалами у друкованому вигляді можна у приміщенні управління містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації за адресою: вул. Першотравнева, 29, каб. № 46, 3 поверх.