Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 22-20-67; 22-23-01
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ПРОЕКТ СХЕМИ ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Конотопська райдержадміністрація надала проект для розгляду відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури "Схема планування території Конотопського району Сумської області". Розробник Державне підприємство "Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД". Головний архітектор проекту Старинець Р.В.

Схема планування території району - це містобудівна документація, яка визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території району. 

Завданнями схеми планування території району є:

 

- обґрунтування майбутніх потреб і визначення переважних напрямів використання територій;

- урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування, забудови та іншого використання територій з дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства;

- обґрунтування та визначення територій для містобудівних потреб;

- забезпечення раціонального розселення та визначення напрямів сталого розвитку населених пунктів;

- визначення територій, що мають особливу екологічну, рекреаційно-оздоровчу, наукову, естетичну, історико-культурну цінність, встановлення передбачених законодавством обмежень на їх планування, забудову та інше використання;

- розроблення містобудівних заходів щодо охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів;

- розроблення заходів щодо пожежної та техногенної безпеки.

Головна мета схеми планування території Конотопського району - обгрунтувати майбутні потреби та визначити переважні напрямки використання її території з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів, визначити території, що мають особливу цінність, встановити передбачені законодавством обмеження на їх планування, забудову та інше використання, надати рекомендації з організації раціонального розселення.

Триває процедура підготовки до проведення обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

Всі необхідні матеріали направлені на розгляд у структурні підрозділи та служби.

На даний час вже відбулися громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів при розробці проекту, на що є відповідний протокол засідання.

У складі проекту розроблені схеми та розділи на інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони) на особливий період та на мирний час (розробляються за окремими завданнями).

Ознайомитися з проектними матеріалами у друкованому вигляді можна у приміщенні управління містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації за адресою: вул. Першотравнева, 29, каб. № 46, 3 поверх.