Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 22-20-67; 22-23-01
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ ВІДБУЛОСЯ НАПОЧАТКУ 2018 РОКУ

30 січня цього року відбулося засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації. Членами ради розглянуто та надана оцінка проектним рішенням містобудівної документації, розробленої проектними організаціями.

1) Проект «м. Лебедин, Сумської області. Внесення змін до генерального плану». Проект схвалено та рекомендовано для подальшого його затвердження. 

2) Проект «Коригування (внесення змін) до окремих розділів проекту Генерального плану міста Путивль Путивльського району Сумської області».

Проект відправлено на доопрацювання та рекомендовано автору доопрацювати його відповідно до зауважень членів архітектурно-містобудівної ради, висновків від служб та структурних підрозділів. Рекомендовано внести зміни до проекту історико - архітектурного опорного плану з визначенням меж та режимів використання зон охорони пам’яток культурної спадщини та історичного ареалу міста Путивль.

3) Проект «Детальний план території ферми за межами населеного пункту с. В. Сироватка на території Верхньосироватської сільської ради, Сумського району, Сумської області». Проект схвалено та рекомендовано для подальшого його затвердження після отримання письмових позитивних висновків від служб та структурних підрозділів.

4) «Проект внесення змін до генерального плану с. Гудимівка Калюжненської сільської ради Лебединського району Сумської області з проектом детального планування центральної частини». Проект схвалено та рекомендовано для подальшого його затвердження після отримання письмових позитивних висновків від служб та структурних підрозділів.

5) «Проект внесення змін до генерального плану с. Калюжне Лебединського району Сумської області з проектом детального планування центральної частини». Проект схвалено та рекомендовано для подальшого його затвердження після отримання письмових позитивних висновків від служб та структурних підрозділів.

6) Проект «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 1,8115 гектара (кадастровий номер 5921584400:03:001:0808), розташованої за межами населеного пункту на території Полошківської сільської ради Глухівського району Сумської області». Тимчасово знятий з розгляду за проханням замовника.