Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 22-20-67; 22-23-01
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

УСІ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ ПОВИННІ МАТИ КОНКРЕТНИЙ ПЛАН ДІЙ

Про це зазначив заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА під час відеоселекторної наради з головами райдержадміністрацій щодо виконання вимог законодавства до містобудівної документації

«Кожен голова райдержадміністрації повинен мати конкретний план дій і чітко йому слідувати, що стосується і містобудівної документації, і забезпечення об’єктів доступності у державних будівлях. Те, що можна зробити сьогодні, потрібно робити сьогодні, а не відкладати на завтра», – сказав Микола Подопригора.

Він наголосив на важливості створення в районах і містах області постійно діючих комплексних робочих груп з питань забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури, що дасть можливість в подальшому провести обстеження цих об’єктів, передбачити у разі необхідності, заходи для їх ремонту і зберегти здоров’я та життя людей, які в них знаходяться.

Начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олег КРИВЦОВ прокоментував: «Майже 50% сіл і селищ забезпечені актуальними генеральними планами міст на місцевому рівні – такі показники стримують розвиток місцевості, оскільки зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та детальному плану території, забороняється».

За його словами, найкраще з містобудівною документацією у Білопільському районі – зі 126 населених пунктів 122 мають належну документацію, на другому місці – Шосткинський район, у якому 27 населених пунктів з 37 мають документацію. Загалом, на Сумщині 726 сіл і селищ з 1464 мають актуальні генеральні плани міст.

Микола Подопригора також нагадав районам, що до 1 липня 2018 року вони мають вирішити питання щодо доступності для людей з особливими потребами приміщень місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, будівель Пенсійного фонду України та будівель, у яких розташовані структурні підрозділи органів влади з питань соціального захисту населення.