Департамент містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

Вакансії

З 1 травня 2017 року набрала норма пункту 5 частини першої статті 25 Закону України «Про державну службу» відповідно до якої, особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття посади державної служби повинна разом з іншими документами подавати до конкурсної комісії посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою. Механізм проведення атестації таких осіб визначений Порядком атестації осіб, які претендують на вступ на держави) службу, щодо вільного володіння державною мовою, що затверджений постановою Кабінет) Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 301.

Послуги з проведення атестації та видачі за її результатами посвідчення щодо вільного володіння державною мовою можуть надаватися вищими навчальними закладами, які відповідно до ліцензії здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти в галузі знань «Публічне управління та адміністрування». Перелік таких закладів оприлюднюється на їх офіційних веб-сайтах, а також на офіційних веб-сайтах Національного агентства України з питань державної служби та Міністерства освіти і науки України.

Для організації та проведення атестації уповноважені вищі навчальні заклади утворюють атестаційні комісії, які проводять свою роботу у строки, визначені графіком атестаційних сесій.

 

ОГОЛОШЕННЯ про добір на період дії карантину

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення

Провідний спеціаліст відділу охорони пам’яток архітектури управління планування, забудови та охорони пам’яток архітектури Департаменту містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації

 

Посадові обов’язки

Реалізація державної політики у сфері охорони пам’яток архітектури на території області; координація діяльності районних та міських органів містобудування та архітектури з питань охорони пам’яток архітектури; організація розроблення і забезпечення затвердження в установленому порядку містобудівної документації; координація діяльності суб’єктів містобудування щодо охорони пам’яток архітектури на території області.

 

Умови оплати праці *

5100,00 гривень

 

Інформація про строковість призначення на посаду **

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше місяця після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

 

Перелік інформації, необхідної для призначення на вакантну посаду, в тому числі форма, адресат та строк її подання ***

заява;

резюме;

заява, в якій повідомляється, що до заявника не застосовуються заборони, визначені законом "Про очищення влади".

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення добору на вакантну посаду

Бірін Станіслав Олександрович,

тел. 0542-70-18-71

моб. (093) 296-56-63

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Вимоги ****

 

1.

Освіта

Молодший бакалавр

 

2.

Досвід роботи

Не вимагається

 

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

 

4.

Володіння іноземною мовою

Не вимагається

 

 

______
Примітка.

 

* Визначаються з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України
від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами). Також зазначаються надбавки, доплати, премії та компенсації, розміри яких визначені законодавством з питань державної служби.

** Зазначається інформація відповідно до пункту 21 Типового контракту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року
№ 290 «Деякі питання призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – постанова КМУ № 290).

*** Зазначається інформація відповідно до пунктів 17-19 Порядку, затвердженого постановою КМУ № 290. Як адресат зазначається служба управління персоналом державного органу, на вакантну посаду в якому прийнято відповідне рішення про необхідність призначення.

**** Зазначаються вимоги до посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення відповідно до статті 19 та 20 Закону України «Про державну службу».

 
 

 

Вакантні посади Департаменту:

- спеціаліст відділу фінансового забезпечення та управління персоналом (1 штатна одиниця)

- старший інспектор відділу фінансового забезпечення та управління персоналом (1 штатна одиниця)

- головний спеціаліст відділу містобудівного моніторингу та кадастру (1 штатна одиниця)

- головний спеціаліст відділу охорони пам'яток архітектури (2 штатні одиниці)

- старший інспектор відділу охорони пам'яток архітектури (1 штатна одиниця)

 

Конкурс на ці посади на даний час ще не оголошено. Слідкуйте за оголошеннями на сайті Департаменту та в засобах масової інформації, зокрема в таких газетах як "Сумщина" або  "Діалог".

Перелік необхідних документів:

  1. Копія паспорту громадянина України
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
  3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або довідка про результати проходження такої перевірки ( у разі наявності).
  4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  6. Заповнена особова картка встановленого зразка.
  7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції).
  8. Дві фотокартки розміром 3x4.

 

 

Результати проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби у 2019 році:

 

Результати проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби у 2018 році: