Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ПРОЄКТ ВНЕСЕННЯ ЗМІН В ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН С. РЯБУШКИ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ З ПРОЄКТОМ ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ

Рябушківська сільська рада надала для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації "Проєкт внесення змін в генеральний план с. Рябушки Лебединського району Сумської області з проєктом плану зонування території». Розробник ФОП "Рєзніков С.В." Головний архітектор проекту Рєзніков С.В.

Всі необхідні матеріали направлені на розгляд у структурні підрозділи та служби.

ПРОЄКТ ВНЕСЕННЯ ЗМІН В ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН С. БОРОВЕНЬКА ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ З ПРОЄКТОМ ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ

Боровеньківська сільська рада надала для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації "Проєкт внесення змін в генеральний план с. Боровенька Лебединського району Сумської області з проєктом плану зонування території». Розробник ФОП "Рєзніков С.В." Головний архітектор проекту Рєзніков С.В.

Всі необхідні матеріали направлені на розгляд у структурні підрозділи та служби.

ПРОЄКТ ВНЕСЕННЯ ЗМІН В ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН С. ЧЕРВЛЕНЕ ЛЕБЕДИНСЬКОГО РАЙОНУ З ПРОЄКТОМ ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ

Червленівська сільська рада надала для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації "Проєкт внесення змін в генеральний план с. Червлене Лебединського району Сумської області з проєктом плану зонування території». Розробник ФОП "Рєзніков С.В." Головний архітектор проекту Рєзніков С.В.

Всі необхідні матеріали направлені на розгляд у структурні підрозділи та служби.

ПРОЄКТ ВНЕСЕННЯ ЗМІН В ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН С. ДОВЖИК ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ З ПРОЄКТОМ ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ

Довжицька сільська рада надала для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації "Проєкт внесення змін в генеральний план с. Довжик Охтирського району Сумської області з проєктом плану зонування території». Розробник ФОП "Рєзніков С.В." Головний архітектор проекту Рєзніков С.В.

Всі необхідні матеріали направлені на розгляд у структурні підрозділи та служби.

ПРОЄКТ ВНЕСЕННЯ ЗМІН В ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН С. ПОДІЛЬКИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ З ПРОЄКТОМ ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ

Подільківська сільська рада надала для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації "Проєкт внесення змін в генеральний план с. Подільки Липоводолинського району Сумської області з проєктом плану зонування території». Розробник ФОП "Рєзніков С.В." Головний архітектор проекту Рєзніков С.В.

Всі необхідні матеріали направлені на розгляд у структурні підрозділи та служби.

УПРАВЛІННЯ ПРАЦЮЄ В УМОВАХ КАРАНТИНУ!

З 18 березня по 03 квітня  2020 року на період встановлення карантину обмежено допуск відвідувачів до приміщення управління містобудування та архітектури.

При цьому  з метою запобіганню поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронаврісом COVID-19 більшість працівників управління містобудування та архітектури переведено на дистанційну форму роботи. Інформація щодо списку працівників які будуть на робочому місці на період карантину викладена у розділі "Список працівників та контакти управління" - Графік перебування працівників управління на період карантинуЗвертаємося з проханням до громадян утриматися за можливості від відвідування приміщення управління та звертатися за телефонним номером (0542) 701-870 або електронною адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .