Департамент містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ПРО ПРОФЕСІЙНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА ЗАСІДАННІ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ

17 вересня 2013 року відбулося засідання обласної архітектурно-містобудівної ради, на якому було розглянуто  проекти містобудівної документації місцевого рівня.

Генеральний план Тростянця розроблено з дотриманням тендерних процедур на замовлення Тростянецької міської ради  колективом  “Інституту генерального плану м. Києва”. Про запропоновані проектні рішення доповіли головний архітектор проекту Олійник В.О. та головний інженер проекту Соболєв І.О.

В обговоренні виступили Тростянецький міський голова Бова Ю.А. та члени ради: Ільченко М.Т., Шахов В.М., Смолянінов А.Ф., Шум В.А. Основним завданням розроблення генерального плану Тростянця є розміщення нових територій для  житлового будівництва та промислових територій, а також розвиток інженерно- транспортної та соціальної інфраструктури міста.   Членами ради було надано ряд зауважень щодо забудови та планувальних рішень транспортної мережі та комплектності містобудівної документації.  Генеральний план міста Тростянець погоджено з урахуванням зауважень.

    Детальний план території за межами населеного пункту Чапліївської сільської ради Шосткинського району щодо визначення планувальної організації функціонального призначення території та будівництва об’єкту агропромислового виробництва, розроблений ТОВ “ВЕЛЕС” за замовленням Шосткинської районної державної адміністрації. У засіданні ради приймав участь головний архітектор Шосткинського району Могилевець В.А. Про запропоновані проектні рішення доповіла головний архітектор проекту Якименко В.І. Ділянка для розміщення корівника знаходиться на території існуючої молочно-товарної ферми орендованої “Українсько-Голандською агрокомпанією”. Членами ради було надано ряд зауважень до текстової та графічної частини проекту. Авторському колективу запропоновано доопрацювати проект з урахуванням зауважень.

         Проект оновлення генерального плану села Токарі Сумського району розроблений приватним підприємством “Сумський інститут архітектурного проектування СІАП” за замовленням Токарівської сільської ради. У засіданні приймав участь головний архітектор Сумського району Міняйло М.М.  Про запропоновані проектні рішення доповіла головний архітектор проекту Моісеєнко С.А.  Генеральний план розроблений з урахуванням виділення нових земельних ділянок для будівництва житлових будинків садибного типу.  Членами ради було надано ряд зауважень щодо планування центральної частини села та забудови нових земельних ділянок.  Авторському колективу запропоновано доопрацювати проект з урахуванням зауважень.