Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

ПОЇЗДКА ОЧІЛЬНИКА СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АРХІТЕКТУРИ ДО КОЛЕГ НА ПОЛТАВЩИНІ

За результатами робочої поїздки  директора Департаменту містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації (далі - директор Департаменту) Бикова Володимира Борисовича до м. Полтава 18 грудня 2020 року відбулась зустріч  з начальником Управління містобудування та архітектури Юрієм Петруком.

Також директор Департаменту провів зустріч з головним спеціалістом комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради Вадімом Вадімовим, який є експертом міжнародного проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні» з 2016 року.

В ході розмови обговорено питання розробки Концепції інтегрованого розвитку міста Полтава, що відповідає міжнародній практиці планування розвитку міст. Проєкт «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією. В ньому беруть участь зокрема Львів, Чернівці, Вінніця, Житомир, Полтава та Подільський район Києва. Розробка нового підходу у просторовому розвитку міст, застосування в існуючій практиці містобудівного проєктування інноваційних підходів, процессу неформального проєктування  дозволять отримати новий якісний рівень генеральних планів українських міст.