Управління містобудування та архітектури
м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 38
Тел: (0542) 701-870; 701-871; 701-872
Електронна пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя

УПРАВЛІННЯ ПРАЦЮЄ В УМОВАХ КАРАНТИНУ!

З 18 березня по 03 квітня  2020 року на період встановлення карантину обмежено допуск відвідувачів до приміщення управління містобудування та архітектури.

При цьому  з метою запобіганню поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронаврісом COVID-19 більшість працівників управління містобудування та архітектури переведено на дистанційну форму роботи. Інформація щодо списку працівників які будуть на робочому місці на період карантину викладена у розділі "Список працівників та контакти управління" - Графік перебування працівників управління на період карантинуЗвертаємося з проханням до громадян утриматися за можливості від відвідування приміщення управління та звертатися за телефонним номером (0542) 701-870 або електронною адресою  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ДОРОЖНЬОГО СЕРВІСУ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ АНДРІЯШІВСЬКОЇ СІЛЬРАДИ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

Відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури надано проект "Детальний план території земельної ділянки, для будівництва дорожнього сервісу, обмеженої автошляхом Р 60, полосою відведення АТ "Українська залізниця", та межою села Андріяшівка, яка знаходиться на території Андріяшівської сільської ради Роменського району Сумської області за межами населених пунктів". Розробник: ТОВ "Суми-Трейд плюс" Головний архітектор проекту: Любченков О.П.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛИЩА БУДІВЕЛЬНЕ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури надано проект "Генеральний план селища Будівельне Глухівського району Сумської області". Розробник ТОВ "АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ" Головний архітектор проекту Грановський О.В.

На даний час завершено процедуру громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів, на що є відповідний протокол громадських слухань від 05.10.2019 р.

ПРОЕКТ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ З ПЛАНОМ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СЕЛА МАШКОВЕ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

Криничанська сільська рада надала для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури проект "Генеральний план з планом зонування території села Машкове Криничанської сільської ради Тростянецького району Сумської області». Розробник ПП "Фішер-Архітектори та Інженери" Головний архітектор проекту Рибачок С.І.

Триває процедура підготовки до проведення обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

ПРОЕКТ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ З ПЛАНОМ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СЕЛИЩА ЛІСНЕ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

Криничанська сільська рада надала для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури проект "Генеральний план з планом зонування території селища Лісне Криничанської сільської ради Тростянецького району Сумської області». Розробник ПП "Фішер-Архітектори та Інженери" Головний архітектор проекту Рибачок С.І.

Триває процедура підготовки до проведення обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПЛОЩЕЮ 0,4000 ГА ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ГРУНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ

Відповідно до плану роботи Сумської обласної державної адміністрації для розгляду на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Охтирська районна державна адміністрація надала проект "Детальний план території земельної ділянки загальною площею 0,4000 гектари в адміністративних межах Куземинського старостинського округу Грунської сільської ради Охтирського району Сумської області за межами населених пунктів для будівництва мікрогідроелектростанції". Розробник: ТОВ "СІАП". Головний архітектор проекту: Пастушенко М.В.